اتوبار یا باربری؟ ~ کوروش بار، بهترین اتوبار کالا و اثاث‌کشی در تهران

نوشته شده توسط: hesssam
2 سال قبل
78 بازدید

در اکثر اوقات ما ارتباط کلمات با کارکرد آن ها به طور کلی نمیدانیم. اما شابد از دلایل اصلی این موضوع این باشد که به طور کلی خیلی کم پیش می آید که لازم باشد ما تفاوت ها را در موارد خاص بدانیم. برای مثال چند درصد از شما میدانید که تفاوت اتوبار با باربری چیست؟ برای آن که بهتر این موضوع را درک کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

 

اتوبار چیست؟

در لغت اتوبار به معنی شرکتی است که کالای شما را از مبدا انتخابی شما به مقصد دلخواه شما میرساند. مبدا یا مقصد هر جایی میتواند باشد. البته که صرفا به معنی جا‌جایی برای ثاثیه خاصی نیست و حتی میتواند برای ارسال بار از انبار به فروشگاه ها هم از اتوبارها استفاده کرد. اتوبار به طور جدی معنای جا‌به جایی زمینی میدهد.

از کلمه اتوبار برای شرکت هایی که کار و حرفه جابه جایی بار زمینی مثل وسایل منزل را دارند، استفاده میشود.

لازم است بدانید حتی از اسم اتوبار برای شرکت هایی که بسته بندی هم دارند، استفاده میشود.

کار جا‌به جایی با اتوبار به دو قسمت تقسیم بندی میشود:

۱-درون شهری ۲-برون شهری

البته که بیشترین کاربرد سرویس های درون شهری برای عام مردم، برای اسباب کشی ها و یا به اصطلاح جا‌به جایی اثاثیه ها است. اما جا‌به جایی درون شهری به موارد دیگری هم خلاصه میشود.

اتوبارهای برون شهری، همان طور که از اسمشان پیدا است خدمات بیرون شهری و یا گاهی بین شهری را شامل میشوند.

اما حالا بدانیم باربری چیست؟

جالب است بدانید برعکس عقیده بسیاری، باربری و اتوبار تفاوتی باهم ندارند. حتی برای عرضه خدمات هم به یک شکل هستند. اما خب کلمه باربری معنایی وسیع تر و البته کلی تری میدهد و بسیاری از راه و روش های جا‌به جایی را در بر میگیرد.

امروزه شرکت های باربری هر یک وظیفه خاص خود را دارند و به طور کل فقط جابه جایی را شامل نمیشوند.

اما اتوبار کوروش بار:

امروزه معمولا اتوبار های به طور مشترک درون شهری و برون شهری فعالیت نمیکنند. اما کوروش بار برای شما در همه ساعات شبانه روز و در همه موقعیت ها درون شهری و بین جاده ای فعالیت میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *