اسباب کشی آسان اداره ها و شرکت هااتوبار ~ کوروش بار، بهترین اتوبار کالا و اثاث‌کشی در تهران

نوشته شده توسط: تیم محتوای کوروش بار
5 ماه قبل
24 بازدید

اسباب کشی آسان اداره ها و شرکت ها

جابجایی وسایل و لوازم شرکت ها و اداراه ها ، کاری سخت و وقت گیراست. در اینجا 5 تکنیک شرح داده می شود که می توانید با استفاده از آن  براحتی و بدون دردسر، بدون صرف هزینه زیاد و بطور مطمئن جابجایی وسایل شرکت و اداره را انجام دهید.

به یاد داشته باشید که در هنگام اسباب کشی و حمل بار مانند اثاث کشی منزل مسکونی باید اصول اسباب کشی را رعایت کنید.

توصیه می کنیم که این پنج تکنیک و روش جابجایی و اسباب کشی شرکت و یا اداره را انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را از اسباب کشی داشته باشید.

 

جابجایی وسایل و لوازم شرکت ها و اداراه ها ، کاری سخت و وقت گیراست. در اینجا 5 تکنیک شرح داده می شود که می توانید با استفاده از آن براحتی و بدون دردسر، بدون صرف هزینه زیاد و بطور مطمئن جابجایی وسایل شرکت و اداره را انجام دهید. به یاد داشته باشید که در هنگام اسباب کشی و حمل بار مانند اثاث کشی منزل مسکونی باید اصول اسباب کشی را رعایت کنید.

اسباب کشی اداره

1) استفاده از جعبه و کارتن

2) خالی کردن فایل ها

3) دقت در بسته بندی کامپیوترها

4) آماده سازی و داشتن طرح مشخص

5) چسباندن برچسب روی کارتن ها و جعبه ها

 

استفاده از جعبه و کارتن:

بسیاری از شرکت ها در انبار خود تعدادی از جعبه های حمل فایل ها و پرونده های مربوطه را دارند.

در غیر این صورت بهتر است مانند اسباب کشی منازل، از جعبه و کارتن اسباب کشی برای این منظور استفاده شود. در این جعبه ها می توان پرونده ها و پوشه های شرکت یا اداره، کتاب و یا سایر لوازم را گذاشت و بسته بندی کرد.

خالی کردن فایل ها:

فایل ها و پوشه ها را از جای خود بیرون آورده و آنها را آماده جابجایی کنید. آنها را در جعبه ها و کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم قرار دهید. در صورتی که از این دست کارتن ها در شرکت و یا اداره به تعداد مورد نیاز ندارید، می توانید ازهر یک از شرکت های باربری که با آنها قرارداد می بندید بخواهید که کارتن و یا جعبه های مورد نیاز شما را تامین کرده و در اختیار شما و همکارانتان بگذارند.

 دقت در بسته بندی کامپیوترها:

انتقال لوازم کامپیوتری والکترونیکی از قبیل کامپیوتر و فکس و پرینتر  نیاز به دقت بیشتری دارد.

بسته بندی این دستگاه ها جهت جابجایی و اسباب کشی شرکت ها و اداره ها مهم است. به خصوص مانیتور کامپیوتر ها و لپ تاپ ها که شکستنی و حساس هستند و بنابراین باید در جعبه ها و کارتن های مخصوص خود گذاشته شوند.

هنگام گذاشتن دستگاه های فکس و بخش های کامپیوترها (اعم از مانیتور، کیس و یا صفحه کلید) بهتر است جعبه های آنها از موادی مانند فوم و یا پلاستیک پر شود تا میزان ضربه وارده به آنها در طول اسباب کشی و جابجایی، به حداقل برسد.

 آماده سازی و داشتن طرح مشخص:

قبل از شروع جابجایی و حمل لوازم و وسایل شرکت یا اداره، طرح و نقشه دقیقی از اینکه هر یک از وسایل و لوازم شرکت در کجا قرار داده شوند، داشته باشید.

اول اینکه محل جدید شرکت یا اداره خود را پیش از اسباب کشی و جابجایی ، از قبل آماده و مرتب کنید.

دوم اینکه محل جدید هریک از لوازم و وسایل را از قبل آماده و مشخص کنید..

مثلا مشخص شود که میز کنفرانس در کدام اتاق  محل جدید قرار می گیرد یا پرینتر و میزهای کارمندان و منشی ها قرار است کجا باشند.

آماده سازی دفتر کار جدید بسیاری از زحمت های آینده پس از حمل بار را کم می کند.

بهتر است نصب دستگاه سانترال ، ویدئو پروژکتور یا دستگاه های حضور و غیاب پیش از نقل مکان به محل جدید انجام گیرد.

 چسباندن برچسب روی کارتن ها و جعبه ها:

همانند اسباب کشی و حمل بار اسباب خانه ها، جهت جابجایی و انتقال وسایل شرکت و اداره به محل جدید، روی هر یک از بسته ها و جعبه ها محتوای درون آنها را بنویسید.

حتی می توانید جهت راحت تر شدن این کار، از برچسب های رنگی استفاده کنید.علاوه بر اینها، می توانید از شماره گذاری هم استفاده کنید. می توانید حتی در صورت نداشتن برچسب مناسب به اندازه کافی جهت چسباندن و نصب بر روی جعبه ها و کارتن های اسباب کشی، از تکه های کاغذ استفاده کنید. در اینصورت حتی می توانید درشت بر روی آنها محتوای کارتن و محل قرارگیری آن را بنویسید.

 

جابجایی وسایل و لوازم شرکت ها و اداراه ها ، کاری سخت و وقت گیراست. در اینجا 5 تکنیک شرح داده می شود که می توانید با استفاده از آن براحتی و بدون دردسر، بدون صرف هزینه زیاد و بطور مطمئن جابجایی وسایل شرکت و اداره را انجام دهید. به یاد داشته باشید که در هنگام اسباب کشی و حمل بار مانند اثاث کشی منزل مسکونی باید اصول اسباب کشی را رعایت کنید.

اسباب کشی

 

شرکت اتوبار کوروش بار با داشتن سالها تجربه در زمینه حمل اثاثیه منزل و شرکت و همچنین حمل بار به شهرستان، در زمینه حمل و جابجایی اسباب و لوازم شرکتها و اداره ها در خدمت مدیران و کارکنان گرامی آنهاست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *