مقایسه خدمات باربری تهران با اسباب کشی شخصی باربری پیروزی ~ کوروش بار، بهترین اتوبار کالا و اثاث‌کشی در تهران

نوشته شده توسط: تیم محتوای کوروش بار
5 ماه قبل
21 بازدید

مقایسه خدمات باربری تهران با اسباب کشی شخصی

در مقایسه خدمات باربری تهران با اسباب کشی شخصی می توان نکات زیر را مورد توجه قرار داد:

اسباب کشی و حمل اسباب و اثاثیه خود یک چالش است که معمولا استرس و دل مشغولی خود را داراست. گروهی در هنگام اسباب کشی با يکی از شرکت های اتوبار فعال در زمینه باربری تهران تماس گرفته و از تخصص آنان یاری می گیرند اما بعضی دیگر تلاش می کنند که خودشان کار باربری و حمل اسباب و اثاثیه را انجام دهند.

در این زمینه سعی می‌شود مزایا و معایب استفاده از خدمات شرکت های باربری در مقابل اسباب کشی شخصی و بدون کمک آنها مورد بررسی قرار داده و این دو حالت را با هم مقایسه کنیم :

اسباب کشی و حمل اسباب و اثاثیه خود یک چالش است که معمولا استرس و دل مشغولی خود را داراست. گروهی در هنگام اسباب کشی با يکی از شرکت های اتوبار فعال در زمینه باربری تهران تماس گرفته و از تخصص آنان یاری می گیرند اما بعضی دیگر تلاش می کنند که خودشان کار باربری و حمل اسباب و اثاثیه را انجام دهند.

اتوبارتهران

در این زمینه سعی می‌شود مزایا و معایب استفاده از خدمات شرکت های باربری در مقابل اسباب کشی شخصی و بدون کمک آنها مورد بررسی قرار داده و این دو حالت را با هم مقایسه کنیم

 بسته بندی

قبل از اینکه اسباب کشی انجام گیرد اولین گام بسته بندی اسباب و اثاثیه است. بسته بندی توسط کارگران حمل بار و باربری به دلیل مهارت و تخصص در این زمینه بدون تلفات و از بین رفتن و شکستن و صدمه به اثاث انجام می شود چنانچه گفته اند کار نیکو کردن از پر کردن است. اما چنانچه قصد دارید خود آن را انجام دهید توصیه می شود زمان کافی برای بسته بندی در نظر گرفته شود زیرا معمولا وقت و انرژی زیادی نیاز دارد.

هزینه

اگر چه در صورتی که اقدام به بسته بندی وسایل نمایید این کار جز خرید جعبه و چسب و کارتن هزينه دیگری ندارد ولی باید توجه نمود که جمع آوری و بسته بندی وسایل و اقلام حساس مانند تلویزیون و مبلمان و وسایل برقی بزرگ مانند یخچال و فریزر، لباسشویی و ظرفشویی و وسایل شکستنی نیاز به وقت و حساسیت زیادی دارد، چنانچه هر گونه صدمه به آنها ضرر و هزینه دارد. در صورتی که اگر از خدمات شرکت باربری کوروش بار که جزء بهترین باربری های تهران می باشد، هم در وقت صرفه جویی می شود و هم فشار چندانی به شما وارد نمی گردد و هم از خستگی شما و اعضای خانواده تا حد زیادی جلوگیری می شود.

در نتیجه شما قادر خواهید بود تا بر روی مسائل مهمتر و اساسی متمرکز شوید. به خصوص اگر مقصد شهرستان دیگر باشد.

متریال های بسته بندی

تعداد وسایلی که باید بسته بندی شود و وقتی که نیاز دارد و چگونگي بسته بندی آنها حائز اهمیت است، بخصوص که مبدأ و مقصد اسباب کشی، واحد آپارتمانی باشد. بسته بندی وسایل شکستنی حساس از جمله تلویزیون و مانیتور و کامپیوتر، ظروف، لیوان، بشقاب‌ها و غیره مستلزم بسته بندی دقیق و کامل آنها و استفاده از فوم برای پر کردن فضای خالی درون جعبه و کارتن حاوی آنهاست.

همچنین استفاده از استر چ رپ در باربری، به حمل امن و بی خطر وسایل کمک می کند. شرکت اتوبار کوروش بار با استفاده از تکنیک های بسته بندی و تجهیزات و بکارگیری وسایل و لوازم باربری توسط کارکنان این شرکت، باعث می‌شود که بدون وارد آمدن هیچگونه خسارت‌ به وسایل و اسباب و اثاثیه اسباب کشی انجام گیرد و علاوه بر آن از خستگی شما کاسته و بدون استرس این امر انجام گیرد.

رانندگی

بعضی‌ها گمان می‌کنند که با حمل و نقل اسباب و اثاثیه با وسیله نقلیه شخصی در هزینه صرفه جویی شده و سلامت اسباب و اثاثیه تأمین می گردد. این امر شاید برای اثاث کشی در مقیاس کم تا حدودی مناسب باشد ولی در اسباب کشی خانگی و یا اداراتی که وسایل قابل توجهي دارند نه مقرون به صرفه است و نه مزیتی دارد. خستگی فیزیکی بدن و استرس و صدمه دیدن وسایل به میزان زیاد حاصل آن می باشد علاوه بر آن با بررسی هزينه بنزین و اصحلاک وسیله نقلیه و صرف زمان و وقت به دلیل ترافیک بخصوص در محله‌های شلوغ شهر و مشکلات باربری و هدایت و پارک، مشاهده می گردد که چه بسا هزینه بیشتری را متحمل شویم.

بیمه

یکی از مزایای استفاده از خدمات شرکت باربری کورش بار، بیمه می باشد. زیرا هر گونه حادثه ای که منجر به صدمه خوردن به وسایل و یا از بین رفتن آنها شود بیمه خسارت وارد شده را جبران می نماید و این آسودگی خاطر و از بین رفتن استرس را به دنبال دارد علاوه بر آن از نظر اقتصادی بسیار مهم می باشد.

سلامتی و ایمنی

اسباب و اثاثیه و لوازم زیادی هستند که جابجایی آنها در چند مرحله امکان پذیر است. شاید این کار باعث شود که گمان کنید کنترل بیشتری بر روی فرآیند اسباب کشی دارید ولی بدانید که این امر متحمل قبول ریسک به خطر افتادن سلامتی شماست. در صورت عدم رعایت اصول اسباب کشی و باربری ممکن است به کمر و ستون فقرات، با بلند کردن مبل و میز و یخچال و فریزر و وسایل سنگین، آسیب وارد شود که ممکن است بسیار جدی باشد و بقیه عمر، شما را درگیر کند.

در ضمن آسیب وارد شده مي تواند باعث توقف و یا به تعویق افتادن اسباب کشی گردد، که همین مورد دردسرهای بیشتری برای شما و خانواده محترم ایجاد می‌کند. بخصوص هنگامی که عجله دارید و یا باید در زمان مشخصی اسباب کشی انجام شود. در صورتی که پرسنل و کارگران باربری شرکت باربری کورش بار بدون هیچ دردسری و به آسانی و در کمترین زمان ممکن می توانند اسباب کشی را انجام دهند.

بجای اسباب کشی شخصی و بدون کمک از خدمات شرکت های باربری که می تواند ریسک بالای خود را داشته باشد و موجب اتلاف وقت شما می گردد، از خدمات شرکت اتوبار کوروش بار استفاده نمایید تا از خدمات آن که حاصل سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل و باربری اسباب و اثاثیه و بار به مکان های مختلف و شهرستان های دور و نزدیک است بهره مند گردید. شرکت باربری کورش بار در خدمت شما همشهریان و هم وطنان گرامی می باشد.

باربری پیروزی

بنابر مطالب بالا توصیه می شود

بجای اسباب کشی شخصی و بدون کمک از خدمات یکی از شرکت های باربری تهران که می تواند ریسک بالای خود را داشته باشد و موجب اتلاف وقت شما می گردد، از خدمات شرکت اتوبار کوروش بار استفاده نمایید تا از خدمات آن که حاصل سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل و باربری اسباب و اثاثیه و بار به مکان های مختلف و شهرستان های دور و نزدیک است بهره مند گردید. شرکت باربری کورش بار در خدمت شما همشهریان و هم وطنان گرامی می باشد.

برچسب‌ها, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *