نقاشی ساختمان ~ کوروش بار، بهترین اتوبار کالا و اثاث‌کشی در تهران

نوشته شده توسط: hesssam
2 سال قبل
121 بازدید

خانه ی رویایی شما چه شکلی است؟ رنگ اتاق خوابتان حتماً خیلی خاص است؟! اگر
دوست دارید فضای اتاق را روشن تر و پر نورتر بکنید، استفاده از یک رنگ مناسب قطعا
به شما کمک خواهد کرد. انتخاب مناسب رنگ دیوارها، میتواند خانه یا محل کارتان را
به شخصیت شما نزدیک کند؛ نارنجی با انرژی، فیروزه ای شگفت انگیز، رنگ های روشن
آرامش دهنده و… . رنگ به خانه ی شما روح می بخشد.  

خیلی از اوقات، افرادی که قصد جابه جایی و اسباب کشی دارند، علاقه مندند تا پیش از نقل مکان به ساختمان جدید، دیوارهای واحد جدید را نقاشی کنند؛ این تصمیم مزایا و مشکلات خاص خود را دارد.

از مزابای آن میتوان به این موضوع اشاره کرد که : آن میزان از تمیزی و جلایی که نقاشی به واحد جدید می بخشد را، با چندین بار شست و شو هم نمیتوان به دست آورد، نکته ی دیگر اینکه نقاشی دیوارها مخصوصا نقاشی ساختمان های قدیمی، به نوعی بازسازی هم محسوب میشود و شمایلی نو به خانه یا محل کار جدید شما میبخشد. همخوانی و مکمل بودن رنگ دیوارها و رنگ اسباب و وسایل منزل، در زیبایی بصری و گرفتن انرژی های مثبت از محیطی که در آن ساعتهای زیادی را میگذرانیم، موثر است و بالتبع  در روحیه ی ما نیز اثر دارد.

سوالی که ممکن است اینجا مطرح شود، این است که بهترین زمان برای اقدام به نقاشی واحد جدید، چه وقت است؟ چنانچه این امکان وجود دارد که پیش از نقل مکان، کار رنگ کردن دیوارها را آغاز کرده و به انجام برسانید، توصیه ی ما به شما این است که این فرصت را از دست ندهید اما اگر محدودیت هایی برای تحویل گرفتن زودتر واحد جدید، محدود بودن زمان و از این قبیل مشکلات را دارید، نگران نباشید! تیم کوروش بار در این راه کنار شما خواهد بود. در صورتی که نقاشی دیوارهای شما، مصادف شود با زمانی که جابه جایی صورت گرفته و وسایل در واحد در حال نقاشی حضور دارند، رعایت چند نکته ضروری خواهد بود.
*سعی کنید وسایل را در مرکز خانه جمع کنید و روی آن ها را با پلاستیک بپوشانید.
*از محکم بودن کارتن ها و مقاوم بودن آن ها، اطمینان حاصل کنید چرا که ممکن است مجبور شوید، چندین بار این وسایل را جابه جا کنید.
*سعی کنید مبلمان و فرش را در اتاقی جدا از فضایی که نقاشی میشود، نگهداری کنید.
*در صورتی که واحد جدید شما، بازسازی و نقاشی دارد، نیازی نیست که وسایلتان را پیش از قرار دادن در کارتن ها، تمیز کنید
*روی شیشه ها، روزنامه بچسبانید.

برچسب‌ها, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *