باربری و بسته‌بندی VIP ~ کوروش بار، بهترین اتوبار کالا و اثاث‌کشی در تهران

نوشته شده توسط: hesssam
2 سال قبل
0 بازدید

جابه‌جایی وسایل به روش VIP ویژه

کوروش بار میتواند با ارائه خدمات «وی. آی. پی»، تجربه یک اسباب کشی آسان و متفاوت را برای شما به ارمغان بیاورد.

کوروش بار با ارائه پکیجی کامل از کارتن های مناسب بسته بندی که ایمنی بالایی دارند، میتواند خیال شما را از بابت صدمه ندیدن اسباب و وسایلتان راحت کند. بیشتر افراد نگران این موضوع هستند که در زمان جابه جایی وسایل و یا در زمان حمل ، جابه جایی و تخلیه ی بار به اسباب و وسایلشان، آسیبی برسد و یا جعبه ها استحکام کافی را نداشته باشند!

کوروش بار با بهره گیری از کارتن پنج لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای دو برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی، میتواند با بهترین استاندارد، از وسایل شما حفاظت کند.

نگران لباس هایتان هم نباشید، ما کارتن رگال دار (کارتن رگال دار، مشابه به  یک کمد کوچک است که میتواند دوازده دست لباس مجلسی و کت و شلوار را در خود جای دهد) را برای همین طراحی کردیم تا لباس های شما، صاف و مرتب بماند.

جابه جایی تشک ها، ملحفه ها و رخت خواب نیز می تواند از این منظر مشکل باشد که حفظ بهداشت این اقلام از اهمیت ویژه ای برخوردار است، کوروش بار، امکان ویژه ای را برای حمل کالای خواب و وسایل خواب فراهم کرده: ساک رختخواب  که سه لایه و از جنس پشم شیشه بوده و زیپ دار است، می تواند انتخاب خوبی باشد.

کامیون وی. آی. پی ما نیز، اتاقی بزرگتر از اتاق کامیون های دیگر دارد و از داخل با ضربه گیر مرغوب عایق کاری شده تا صدمه ای به وسایل شما وارد نشود.

با خدمات وی آی پی کوروش بار میتوانید خاطره ی یک اسباب کشی خوب و آسان را در ذهن خودتان و عزیزانتان ثبت کنید. افتخار تیم کوروش بار، بودن در کنار شماست.

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

کوروش بار - باربری و اتوبار در تهران